Cedric | 1.2. Sezon | 89 Bölüm | DVBRip | Türkçe Dublaj | MP4
  • Senkroncu.Com Yeni Tasarımı İle Karşınızda!
  • İstek, Öneri ve Şikayetlerinizi Bizlere Bildirebilirsiniz.
  • Senkroncu.Com Yönetim Takımına Yeni Arkadaşlar Aranmaktadır.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Cedric | 1.2. Sezon | 89 Bölüm | DVBRip | Türkçe Dublaj | MP4
Gösterim Stili
#1
[Resim: Cedric.png]

Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir.

Cédric, Belçikalı karikatürist Raoul Cauvin tarafından yazılmış ve Laudec tarafından çizgiye aktarılmış bir çizgi dizi. Dizi ilk olarak Fransa'da yayınlanmış, ardından da dünyadaki pek çok yayıncı tarafından kendi dillerine çevrilmiştir.

Konusu

Çizgi filme göre Cedric, 8 yaşında sarışın bir çocuktur. Okulunda Çin kökenli sınıf arkadaşı Chen'e aşıktır. Sıra arkadaşı olan Christian ile çok iyi bir dostluk kurmuştur. Sınıflarında babası bir diplomat olan Nicolas ise onun bir numaralı düşmanıdır. Babası Doğu kilimleri satıcılığı yapan Cedric, evinde ailesiyle birlikte pek iyi geçinememektedir. Annesi olan Maryrose çok kuralcıdır. Babası Robert genellikle çok yorgun ve bitkin olur. Cedric'in büyükbabası olan Paul ise yaklaşık seksen yaşındadır fakat torunu Cedric'i en iyi anlayan odur. Bu çizgi film okulda sorunlar yaşayan küçük bir çocuğun kurduğu basit hayalleri anlatan bir komedi çizgi filmidir. Gece ay ışığında çocuğun saçları ve tüm ortam mavi olur. Gece yarısı, günlüğü ile her şeyini paylaşır. Anne annesi Marta, Cedric daha doğmadan önce ölmüştür, büyük babası Paul hep ondan bahseder ve Cedric çok sinirli olduğu zamanlarda o hep yanında vardır.

Karakterler:

Cedric : Dizinin ana karakteri. Sarışın, dünya tatlısı bir çocuk. Çabuk sinirleniyor. 8 yaşında. Sınıf arkadaşı Chen'e aşık. Onu elde etmek için her şeyi deniyor ama Nicolas'da Chen'i sevdiği için Cedric'in işi hiç kolay değil...
Chen : Çinli bir kız. 8 yaşında. Cedric ona deliler gibi aşık. Fakat Nicolas da ona aşık.Cedric büyükbabasıyla, Chen hakkında konuşurken büyükbabası Chen için çoğu zaman 'Vietnam'lı kız' diyerek hitap eder ve Cedric bunu hoş karşılamayıp 'o bir Çinli' der.
Mary Rose : Cedric'in annesi. 30-35 yaşlarında. O da Cedric gibi sarışın; ama kurallara fazla önem vermektedir.
Robert : Cedric'in babası. Siyah saçlı. 40-45 yaşlarında. Genellikle kayın babası Paul ile anlaşamaz. Cedric'in karnesi onu çıldırtır. Doğu kilimi satıcılığı yapmaktadır.Paul ise sürekli ona halı satıcısı der.Konu Cedric'in Chan'le olan ilişkisinden açılınca gençliğindeki ilişkilerinden bahsedip sohbet etmeye başlar.Eşi Maryrose buna çok kızar.Hatta Maryrose ile evlenmeden önce Maryrose'un en yakın arkadaşı Genevy'ye evlenme teklif etmiştir ancak kabul etmemiştir.
Paul : Cedric'in büyükbabası. 80 yaşlarında, Cedric'i en iyi anlayan o.Cedric'e en çok benzeyen de o.O da gençliğinde kötü bir öğrencidir.Bu sebeple demir yollarından emeklidir.Hatta madalyası da vardır.(20 sene çalışmasından dolayı ödül olarak verilmiştir)... Cedric'e her sorununda o yardım ediyor. Damadı Robert ile hiç anlaşamaz ve sürekli ona "Halı satıcısı" der.Gıcırdayan terlikleriyle ve verdiği fikirlerle Cedric'in idolüdür.
Christian : Cedric'in en iyi arkadaşı. 8 yaşında. Cedric'e Chen'i elde etmesi için parlak fikirler verir ama sonunda her şeyi altüst eder. Caprice'e aşık.
Nicolas : Cedric'in bir numaralı düşmanı... 8 yaşında. Babası bir diplomattır ve çok zengindir. O da Chen'in peşindedir.Dö Şaron Dö Vintu olan soyadıyla ve atalarıyla sürekli övünür.Kibirli biridir.
Caprice : Christian'ın aşık olduğu siyahi kız, 8 yaşında, spor bağımlısı ve kasabadaki en hızlı koşan kişidir. O yüzden Christian'ın onunla sevgili olabilmesi için hep koşması gerekir ancak her seferinde bir talihsizlik ortaya çıkar.
Marvin : Cedric'e televizyondan gördüğü programlardan parlak fikirler verir. 8 yaşında. Onun fikirlerinin sonu da tam bir fiyaskodur. Televizyon bağımlısıdır.
Bayan Nelly : Cedric'in sınıf öğretmeni. Cedric, Chen gelmeden önce ona aşıktı.
Kaligula : Cedric'in yan komşusunun yaramaz köpeği. Cedric'i canından bezdiriyor.
Bay Oliver : Cedric'in okulunda beden öğretmeni, Cedric onu sevmiyor.
Mr.Gerrard : Cedric'in okulunda rehberlik öğretmenidir.
Valeri: Cedric'in sınıf arkadaşı. Cedric'e tokat atmıştır. Çünkü Cedric, Chen'i kıskandırmak için onu kullanmaya çalışmıştır.
Adelight : Christian'ın ikiz kız kardeşi. Çabuk sinirlenir.
Vaftiz Anne Jane :Cedric'in vaftiz annesi ve aynı zamanda Cedric'in büyük babası Poul'un kızkardeşidir.76 yaşındadır.Hiç evlenmemiştir.Büyükbaba Poul'e Evlenmemesinin sebebi çirkin olması değil kedilere olan tutkusunun erkekleri kaçırmasıdır.Tam bir kedi düşkünüdür.Cedric, vaftiz annesinin kedilerini sevmiyor.Cedric her noel onu ziyaret eder ailesi eğer ziyaret etmezse ona çok kızar.Noel'de verdiği harçlık Cedric için önemlidir.

Ekran görüntüsü:

[Resim: C1.png]

Seri normalde 100'den fazla bölümden oluşuyor (resmi YouTube kanallarında şimdiye kadar 125 bölüm paylaşmışlar) ancak elimde sadece 89 bölüm mevcut. IMDb sitesinde ki bilgiler eksik olduğu için bölüm sıralamasını kontrol edemedim. Meraklı olanlar araştırıp kendilerine uygun bir şekilde düzenleyebilirler.

Yandex.Disk:

Kod:
https://yadi.sk/d/RYGnDNexO9Ka1w

Google Drive:

Kod:
https://drive.google.com/file/d/15g2I_iBmJgi68lcmO3oJBh4axC1cWYF8/view

RAR şifresiz. İyi seyirler.
 
Alıntı
Teşekkür Edenler: Zombi TR
#2
sağol komşum megalanya yarın adanadayım her gün gidip geliyorum mersin adana arası diğer kaliteli çizgi filmlerinide bekliyoruz sevgier saygılar
 
Alıntı
Teşekkür Edenler: megalanya
#3
Eğer 8 yaşındaysanız ve aşıksanız, hayat gerçekten çok güzel. Teşekkürler paylaşım için, ellerin dert görmesin. Smile
Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir.Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir.
 
Alıntı
Teşekkür Edenler: megalanya
#4
Buradaki bölümler arasında duplicate olmuş çok bölüm var.
 
Alıntı
Teşekkür Edenler:
#5
(07/03/2019, 12:31)onuuzme Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir.Buradaki bölümler arasında duplicate olmuş çok bölüm var.

Kayıtlar bana ait değil maalesef. Zamanında indirip arşive atmıştım. Kaydeden arkadaş maalesef bölüm sıralamasına da uymamış ve her bölümün başına şu an kapalı olan RapidShare sitesinde ki hesabının linkini reklam olarak eklemiş. Ben önce Türkçe sesleri ayırıp, resmi Fransızca YouTube sayfalarında yayınladıkları bölümlere tek tek senkronlamayı düşündüm ancak zamanım olmadığı için ve çok uzun süreceği için girişmedim.
 
Alıntı
Teşekkür Edenler:
#6
Smile Elimde youtube videoları ile uyumlu dual cedric bölümleri mevcuttur.
 
Alıntı
Teşekkür Edenler:
#7
üstad merhaba,
senin elinde diabolik diye bir çizgi film vardı. o mevcut mu?
-Saban's Diabolik-
 
Alıntı
Teşekkür Edenler:
  


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi