Naruto Hakkında Sorularınız
  • Senkroncu.Com Yeni Tasarımı İle Karşınızda!
  • İstek, Öneri ve Şikayetlerinizi Bizlere Bildirebilirsiniz.
  • Senkroncu.Com Yönetim Takımına Yeni Arkadaşlar Aranmaktadır.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Naruto Hakkında Sorularınız
Gösterim Stili
#1
Naruto Hakkında kafanıza takılan konuları veya merak ettiklerinizi burada sorup öğrenebilirsiniz


Normal Sharingan ile Izanami Izanagi yapılır mı ?

Izanami hakkında pek bir bilgi verilmese de Danzo Sasuke ile olan mücadelesinde kolundaki Sharinganlarda Mangekyou olmadan Izanagi yapmıştı yani Mangekyou şart değildir.

Susanoo nasıl uyanır ?

Susanoo' nun uyanması için Çift Mangekyou gerekir Obito ve Kakashi bu yüzden Susanooyu çağıramaz ancak şuan ki durumda Obitonun Susanoo uyandırması olasıdır.

Amaterasu Susanoo gibi mi Uyanır ?

Bu konuda çok fazla bilgi olmasa da Amaterasu Susanoo gibi uyanmaz yani çift Mangekyou ya sahip herkes yapamaz ancak Mangekyou şarttır Sasuke Itachi nin vermesiyle yapabildi Amaterasu'yu ancak Izuna veya Madara ikilisinden birinin (muhtemelen Izunanın) Amaterasu yapabildiği(kesin olmasa da) muhtemeldir. Tsukuyomi de sadece Itachinin yaptığı bir Jutsudur Kamui gibi özel bir Jutsu olduğu bilinmektedir.

Danzoun Kolundaki Sharinganlar nereden gelmektedir ?

Danzonun kolundaki Sharinganları nereden bulduğu bilinmiyor, Sasuke sorduğunda oradan buradan diye cevap vermiştir başka bir yerde de geçmez konusu. Uchiha katliamından bulduğu muhtemel bir ihtimal olsa da oradan alınan Sharinganların Tobinin alıp koleksiyonuna eklediği bilinmekte.

Sharingan her tekniği kopyalayabilir mi ?

Sorunun cevabı hayır olsa da Kekkei Genkailerin dışında ki Jutsuların kopyalanması Sharingana ve kullanıcısına bağlı olarak mümkün olabilir örneğin Narutonun Fuuton Rasenshiruken'ini Sasuke kopyalayamaz çünkü Jutsu hem S seviyli üst düzey bir Jutsudur üstelik Sasuke Fuuton elementini kullanamadığından bu tekniği kopyalayamaz. Yada Yondaime Raikage gibi Yıldırım Elementi kullansa da yaptığı her tekniği kopyalayamaz sadece kapasitesi dahilindeki Jutsularını kopyalayabilir.

Naruto neden Namikaze değildir ?

Bunun 2 sebebi var 1.cisi Naruto doğduğunda Annesininde Babasınında ölmesinden dolayı Babasının değil Annesinin soyadını almıştır bizim tabirimizle Minatonun Narutoyu nüfusuna gerçirmek için yeterli vakti olmamıştır. 2.cisi Kishimatonun Naruto ve Minatonun Baba-Oğul olduğunu çaktırmak istememesidir. Narutonun başlarda Minatonun çocuğu olduğunu belli etmemek için soyadlarını ayırmıştır zaten benzerlikleri var soyadları aynı olsaydı gizemi kalmazdı yani en başından gizem katmak istemeseydi Namikaze Naruto veya Uzumaki Minato olarak göstebilirdi.

Kaguya Narutoyu öldürdü Kage Bunshinler nasıl hala ayakta ?

Bu sorunun basit bir açıklaması var aslında Naruto Kuramayı kontrol edemediği zamanlarda bile hızlı iyileşme gücü vardı şimdi üstüne 8 tane daha Bijuusu var ve Kuramayı Kontrol edebiliyor, Rikudoudan aldığı Yang gücüyle muazzam bir iyileştirme gücüne sahip, Klanının yaşam gücü hayli yüksek Annesi Bijuusu çıkarılmış yeni doğum yapmış haliyle çakra zincirleriyle Kyuubi yi zaptetmiş bir kadın. Bu kadar kolay ölmesi mümkün olmuyor haliyle. Ufak bir teoride o boyutta ölenin Kage Bunshin olabileceği.


Şimdilik aklıma gelenler sizinde sorularınız varsa çekinmeyin, anlamadığınız yer olursa ÖM gelin Skype gelin sizi elimden geldiğince bilgilendireceğim
[Resim: eojApb.jpg]

Eski Nickim : PikaPika
 
Alıntı
Teşekkür Edenler:
  


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi