Naruto İmparatorluğu Türkiye Yeni Adıyla Geliyor

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naruto İmparatorluğu Türkiye Yeni Adıyla Geliyor
EseslyPikachu Çevrimdışı
Moderator
*****
Moderator

Ülkeniz: Yorumları: 247
Kayıt Tarihi: 11/09/2015
Rep Puanı: 296
Verdiği Teşekkür: 69
Aldığı Teşekkür: 53
Yorum: #1
Naruto İmparatorluğu Türkiye Yeni Adıyla Geliyor
[Resim: 1doBkA.jpg]

Türkiye’de Facebook üzerinde Naruto serisi üzerine en büyük fan sayfası olan Naruto İmparatorluğu Türkiye yeni bir yapılanmaya giriyor.
N.I.T yöneticilerinden Murat Kaya yeni isimlerinin Animate olduğunu ve bundan sonra sadece Naruto değil, genel olarak tüm animelerden paylaşımlar yapacaklarını belirtti.
Şunları da açıklamasına ekledi;


Alıntı:[i]“Animate, Anime ve Mate’in birleşimiyle oluşmuş bir isimdir. Mate, dost, yoldaş anlamına gelir. Bu da ailemizi özetleyen en uygun ve marka değeri oluşturabilecek bir isim.[/i]

Alıntı:[i]Neden değiştik diye soracak olursanız, isim dolayısıyla sadece Naruto ile bilinen bir sayfaydık bu da Naruto mangasının bitmesiyle yavaş yavaş bizi de bitiriyordu. Paylaşımları genel animelerden yapsak bile isim faktörü önümüzde duran koskoca bir engeldi.
N.I.T’e hepinizin sevgisinin toplamından daha fazla bir sevgi duyarım ismin değişmesi beni mutlu ettiği gibi aynı zamanda da üzdü. Ama dediğim gibi N.I.T yok olmadı evrimleşti. Burası artık basit bir Facebook sayfası olmaktan çıkıp hepimizin 2. ailesi konumuna yerleşti ufak bir isim bu aileyi yıkmayı bırak sarsmayacaktır bile.”[/i]


Kendilerine bu yeni yolda başarılar diliyorum.
[Resim: Charizard-charizard-23060681-500-340.gif]
09/07/2016, 22:26
Ara Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi