Poke.One | GBA Style | 3D | 3 Boyutlu Online Pokémon Oyunu!
  • Senkroncu.Com Yeni Tasarımı İle Karşınızda!
  • İstek, Öneri ve Şikayetlerinizi Bizlere Bildirebilirsiniz.
  • Senkroncu.Com Yönetim Takımına Yeni Arkadaşlar Aranmaktadır.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Poke.One | GBA Style | 3D | 3 Boyutlu Online Pokémon Oyunu!
Gösterim Stili
#1
[Resim: LDWv81.png]

Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir.

GBA Stilinde tasarlanmış 3D Grafiklere sahip bir Online Pokémon oyunudur. Piyasaya yeni çıkmış olmasına rağmen çok güzel bir yapıya sahip olduğunu söylememiz gerekir. Bu oyunu diğer oyunlardan ayıran tek yanı 3D Grafikleri değildir. GBA'larda olduğu gibi Nature ve IV - EV Puan sistemide oyuna çok güzel bir şekilde işlenmiştir.

EV Puanlarını bayılttığımız Pokémonlardan Pokémonun EV Puanı bölümüne geliyor, ama biz o puanları istersek basıyoruz, istemezsek basmıyoruz, puan dağılımını değiştirebiliyoruz. IV'lerde yakaladığımız Pokémonlarda 0-31 arasında Rastgele geliyor fakat oyun içinde Para ile 10.000 PokéDollar karşılığı IV Reset yapabiliyoruz, hatta yüksek olan IV'yi Gold ile kilitleyip diğer düşük IV'leri sıfırlayabiliyoruz.

Oyunda online bonusları mevcut. 5 dk, 15 dk, 30 dk, 1 saat ve 2 saat olarak günlük online olarak 5 adet Chest Box yada Loot Box ismine ne derseniz kazanıyoruz. Bu ödüller ilk 4 online bonusunda Tekli kutu gelirken son 2 saatlik online bonusunda 3'lü paket açıyoruz. Bu paketlerden şansa göre PokéDollar, Gold, Rastgele PokéBall Çeşiti, TM'ler, Surf Mounts, Fly Mounts gibi eşyalar çıkabiliyor.Oyuna Giriş Ekranı!

Spoiler: Show

Oyun içinde PokéCenter, Harita, PokéMart gibi mekanlar genel bakış!

Spoiler: Show

Oyunda Gece-Gündüz sistemi de mevcuttur, bu doğrultuda farklı Pokémonlar çıkabiliyor. Haritada hangi Pokémonların çıktığını ve Gündüz, Gece vakitlerinde çıktığını görebileceğimiz PokéRadar sistemi mevcuttur, bu sistemde Pokémonları görebilmek için o Pokémonu daha önce görmüş, Dex'imize kaydetmiş olmamız gerekiyor, aksi takdirde o Radar'da Soru İşareti  '' ? '' olarak görünecektir.

Spoiler: Show

Biraz önce yukarıda bahsettiğimiz Loot Box sistemi, 3 dk. sonra 1 adet paket gelecektir, ayrıca Karakter leveli her yükseldiğinde 1x Kırmızı Paket veriyor. Mavi Paket'ten 1 tane item çıkarken, Kırmızı olandan 3 tane item çıkmaktadır. Karakter levelinizden yüksek levelli bir Pokémonunuzu da kullanabiliyorsunuz fakat savaşlarda sizin karakter leveliniz 25, kullandığınız Pokémon 40 levelse, o Pokémon'u 25 level olarak kullanırsınız.

Spoiler: Show


Pokémonunuzu sürükleyip Chat kısmına bırakıp Enter'e basarsanız Pokémonunuzu link olarak paylaşırsınız ve başka oyuncular Pokémonunuza bakabilir, Pokémonlar da IV'lerine göre Renk Renk ayrılırlar. IV Yükseldikçe Renk değişir.

Bu IV Renkleri zayıftan güçlüye göre şu şekildedir.

Beyaz -> Alakazam
Gri -> Alakazam
Yeşil -> Alakazam
Mavi -> Alakazam
Mor -> Alakazam
Gold / Sarı -> Alakazam

Spoiler: Show

Oyunda savaş ekranı da 3 Boyutludur. Ekran dönüyor, ama isterseniz Ayarlardan Ekranın dönmesini sabitleyebilirsiniz. Şimdilik sadece Ember'de atak efekti var, onun haricinde efekt yoktur ama en kısa zamanda eklenecektir.


Spoiler: Show

Oyunda Fly yapması da ayrı bir güzelliktir. Fly ı kullandığında 3D Map üzerinde Mouse'un sağ click tuşuna basılı tutarak yönünü belirliyorsun ve gideceğin şehirin üstüne geldiğinde Land yazısına tıklıyorsun.

Önemli NOT : Fly yaparken daha önce PokéCenterine girip Heal yapmadığın şehirin üstüne gelip Land diyemezsin, Uçamazsın. Big Grin


Spoiler: Show

Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir.

Oyunu Sitedeki Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir. bölümünden indirebilirsiniz. Ayrıca Discord kanalından Whishlist ten oyuna eklenmesini istediğiniz ve eksikliğini gördüğünüz yerleri bildirebilirsiniz.
Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir.Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir.
 
Alıntı
Teşekkür Edenler: Mahoaga , PSG
#2
Nasıl indireceğiz oyunu ? İndiremedim discorddan.
 
Alıntı
Teşekkür Edenler:
#3
Discord'dan Download linkini kaldırmışlar. Buradan İndirebilirsiniz.

Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir.
Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir.Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir.
 
Alıntı
Teşekkür Edenler: wolfman48
  


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi