Senkroncu.Com

Tam Versiyon: MyBB Sürüm Güncellemesi ve Forum Teması Değişikliği!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba Senkroncu.Com Sakinleri! 

Sitemizin MyBB sürümünü sitemizin değerli admini
 Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir. tarafından güncelleştirilmiş bulunmaktadır. Eski sürümden yeni sürüme yükselttiğimizde eski temada versiyon uyuşmazlığı sebebiyle birtakım sıkıntılar çıktı. Bizde yeni versiyonla uyumlu bir tasarıma geçme kararı aldık. Yeni tasarımımız bana daha güzel, daha şık geldi, sizler bu konuda nasıl düşünürsünüz bilemiyorum. Smile Düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Smile Şimdi yeni tasarıma ve özelliklerine hızlıca göz atalım. Yeni tasarımımıza şık bir Spoiler sistemi ekledik. Resimleri Spoiler içine koyacağım. Sayfanın yüklenmesi sizler açısından daha hızlı olması için. Smile

İlk olarak ana giriş ekranımız eski tasarımla birbirine benziyor, bu temada arka plan olarak resim değil renk kullanılmıştır, o yüzden sitenin daha hızlı açılmasını sağlayacaktır. 


Spoiler: Show

Forum kategorilerinin ve Konuların renk uyumu çok şık duruyor. Şahsen ben çok beğendim. Mavi rengini çok seviyor olmam da buna etken olmadı değil tabii. Big Grin

Spoiler: Show

Forum İstatistik kısmı son mesaj yazılan konular ve son açılan konuları gösteren kısım. Eski sürümümüzde de vardı aynısı gibi ayrıca birçok forumda kullanılır. Kimler Çevrimiçi kısmı da aynı şekilde, bu kısımlar hakkında lafı fazla uzatmaya gerek yok diye düşünüyorum. Smile

Spoiler: Show

Forum anasayfasının en alt kısmıda şık bir mavi renkle bitiyor. Smile

Spoiler: Show

Bu kısım yeni temamıza uyarlanan ve en sevdiğim özelliklerden birisidir. Hızlı Cevap kısmında Gelişmiş Cevap kısmında bulunan mesaj araçlarının bulunması. Ek olarak buraya SP ikonu eklenmiştir. O butona basarak Spoiler'i de kullanabilirsiniz.

Spoiler: Show

Konular içinde Kullanıcı yorumlarında bulunan Düzenle, Sil, Alıntı, Çoklu Cevap kısımlarının yanı sıra Teşekkür Et sistemini kurduk. Eskisine göre daha düzgün çalışıyor. Kullanıcı profilinde bulunan Hayat Puanıi Deneyim Puanı gibi bar çubukları vardı, o eklentiyi siteden kaldırdık. 

Spoiler: Show

Evet arkadaşlar böylece Site tasarımına genel bakışımızı tamamlamış olduk, forumu kullandıkça yeni şeyler öğrenip keşfedebilirsiniz. Ayrıca forumumuzda beğenmediğiniz, eksik gördüğünüz bölümler, sistemler, eklentiler vs. görürseniz bize ihbar etmekten çekinmeyiniz. Daha iyi bir forum ortamı için sizlerin de desteklerinize ihtiyacımız vardır. Smile

İyi Forumlar! 


Linkleri görebilmek için Üye Olmanız gerekmektedir.
Şuan Gaziantep-Suriye bölgesinde çalışmam sebebiyle siteyle ilgilenemiyorum.Sistem güncellemeleri kolay gibi gözüken , yeni sürümler sebebiyle malesef kullanılan eklenti ve temaların eskidiği , bu sebeple uyum problemi yaşattığı illet bir süreçtir.Bu süreci sabırla tamamlayan ve hataları çözen emeği geçen değerli Adminlere  teşekkür ederim.Ellerinize sağlık.
Site teması, spoiler eklentisi, teşekkür sistemi çok güzel olmuş, hele bu spoiler renklerine bayıldım. Big Grin Renklerin ne kadar hoş uyumu var öyle. Ayrıca sizin konu hazırlama şeklinizede hayran kaldım. Konu içerikleri yazı boyutları falan ayarlıyorsunuz, konulara çok özen gösteriyorsunuz. Bu sitenin hakkı çok daha yüksek konumlarda olmaktı, umarım o noktalara gelirsiniz.

Düzenleme : Bu arada farkattim, Avatarı olmayan kullanıcıların avatar şeklide değişmiş, eskiden yıldız gibi bişey vardı, şimdi Blastoise olmuş, güzelde durmuş, ona bile çalışılmış, ayakta alkışlıyorum. 

[Resim: NDRaqL.gif]